Warsztaty dla dzieci spędzających wakacje w mieście

7 sierpnia 2019 r. Fundacja Nenckiego współorganizowała z Instytutem Nenckiego PAN kolejne warsztaty dla dzieci spędzających wakacje w mieście w ramach aktywności Fundacji RoRo z Myślą o Rodzicach i Dzieciach. Dzieci uczestniczyły w 2 cyklach zajęć przegotowanych przez pracowników, doktorantów i stażystów Instytutu Nenckiego PAN.
„Świat Mrówek” – Pracownia Etologii kierowana przez prof. Ewę Godzińską (Julita Korczynska, Beata Symonowicz, Anna Szczuka, Olga Cabak i Karol Sadowski)
„Co nam mówi Mózg” – Pracownia Neuropsychologii Instytutu Nenckiego PAN, kierowana przez prof. Elżbietę Szeląg, (Anna Bombińska, Mateusz, Choiński, Magdalena Piotrowska, Katarzyna Jabłońska, Aleksandra Miedzińska i Katarzyna Smogoszewska) oraz
Pracownia Neurobiologii Widzenia kierowana przez prof. Wiolettę Waleszczyk (Piotr Dzwiniel, Ida Raciborska, Urszula Malinowska, Marek Waligóra).
Dzieciaki przeżyły fascynujące godziny podczas spotkania z nauką, co można zobaczyć w galrii zdjęć na stronie http://nenckifoundation.eu/galeria-3/warsztaty-roro-07-08-2019/

Bardzo dziękujemy wszystkim prowadzącym.
Bez nazwy-14