Jak dbam o mózg 2022 woj. warmińsko-mazurskie

Jesienią 2022 Fundacja Marcelego Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych oraz Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN organizowały konkurs plastyczny „Jak dbam o mózg” dla dzieci i młodzieży województwa warmińsko-mazurskiego, organizowany w ramach programu „Tydzień Mózgu przez cały rok”.

Na konkurs napłynęło prawie 150 prac. Prace oceniano w trzech kategoriach: szkoły podstawowe klasy I-IV, V-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. W każdej kategorii przyznano nagrody i wyróżnienia.

Pragniemy bardzo pogratulować i podziękować wszystkim laureatom i uczestnikom. Podziękowania przesyłamy również na ręce nauczycieli i opiekunów, którzy zmobilizowali swoich podopiecznych do wzięcia udziału w konkursie, służyli im pomocą, radą oraz dostarczyli prace plastyczne do Fundacji.

Poniżej video z nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami.

Konkurs był organizowany w ramach projektu „TYDZIEŃ MÓZGU PRZEZ CAŁY ROK”, dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki nr projektu SONP/SN/549411/2022 kwota dofinansowania 81 500 PLN całkowita wartość projektu 90 600 PLN oraz przez Instytut Nenckiego i FENS.